Materiał w sowy

bawełna premium sowa i królik

Bawełniana tkanina z nadrukiem w sowy i króliczki, czy wróble jest wykonana z wysokiej jakości bawełny premium, a przez to bezpieczna podczas użytkowania i przyjemna w dotyku.

Tkanina w sowy i jej unikalne właściwości

Tkanina zachowuje swoje właściwości w różnych temperaturach, dlatego nadaje się do stosowania zarówno w zimie, jak i latem. To dobry materiał na pościel, odzież, dekoracje na okna lub do pokoju dziecięcego. Sprawdzi się także jako materiał na zasłony i inne dekoracje, ponieważ nie zgina się i zachowuje nienaganny wygląd na długo.

Bogaty wybór wzorów bawełniany pozwala na dopasowanie jej do różnych wystrojów pokoju i sprawia, że jest uniwersalną tkaniną. Pasuje do nowoczesnych przestrzeni pokoju dziecięcego, zachowanych w naturalnych i pastelowych odcieniach, jak i do innych.

Materiał w sowy – idealny na pościel dla dziecka

Bawełniany materiał w sowy jest chętnie wybierany na pościel dla dzieci, ponieważ nie uczula i sprawia, że nawet dziecko z alergią może pod nią spokojnie przespać całą noc.

Bawełna z unikalnymi wzorami w sowy jest też przyjemna w dotyku, dzięki czemu dziecko szybko polubi taką pościel i chętnie będzie z niej korzystać. Z kolei dla rodziców niewątpliwym atutem jest łatwość utrzymania w czystości, ponieważ bawełnę można prać w wysokiej temperaturze. Co ważne, nie gromadzą się w niej szkodliwe dla zdrowia dziecka mikroorganizmy.

Dla maluszka pościel z bawełny to też pełny komfort dla skóry – niezależnie od pory roku, ponieważ bawełna sprawdza się i zimą i latem  pod tym względem zdecydowanie wygrywa z innymi materiałami. Dobrze zachowuje ciepło w zimie i jest przewiewna, dlatego dziecko nie przegrzeje się pod nią w ciepłe dni lata.

A może… bawełniane zasłonki i poduszki?

Wielu rodziców ceni sobie spójną koncepcję wyposażenia pokoju dla dziecka, kiedy materiał wybrany na pościel jest taki sam jak np. na zasłonkach, poduszkach itp. Wówczas warto wybrać dobrej jakości materiał w sowy, z której uszyjemy i zasłonki i ozdobne poduszeczki.

Oprócz ciekawego designu i nowoczesnego wyglądu wybór takiej tkaniny to też praktyczne rozwiązanie na długo. Bawełna jest trwała i odporna na rozciąganie, więc nie ma obaw, że po wielu praniach zasłonki będą wyglądać nieestetycznie. Dotyczy to też pościeli, poduszeczek dekoracyjnych np. na łóżko dla dziecka itp. Jeśli posiadamy wyobraźnie i chcemy pokusić się o stworzenie indywidualnego klimatu w pokoju dziecka i wyposażenie go w dekoracje, jakich nie znajdziemy w żadnym sklepie – to z bawełnianej tkaniny można też uszyć ubranka dla lalek lub misiów ustawionych na regale. Efekt? Zachwyci każdego maluszka i rodzica!

Bawełniany materiał w sowy nawet po wielu praniach zachowuje nienaganny wygląd i jest wydatkiem, który posłuży na długi czas. Nie rozciąga się, zachowuje nienaganny wygląd i można z niej stworzyć pościel do pokoju dziecka i inne elementy wyposażenia, tworząc spójną koncepcję aranżacyjną i wiedząc, że zapewniamy piękny efekt wizualny i bezpieczeństwo swojemu maluszkowi.

Zobacz też tkaniny z innymi zwierzętami:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *